Koka un alumīnija logi

Koka un alumīnija logi ļauj uzturēt siltu atmosfēru interjeros.

Tie ir logi, kuros koksne un alumīnijs apvienoti tā, lai maksimāli izmantotu katras izejvielas lietošanas un estētiskās vērtības. Koksne jau sen zināma kā apkārtējai videi labvēlīga izejviela, kas vienlaikus interjeros rada siltu un mājīgu atmosfēru.

Koka un alumīnija logu izmantošana ļauj uzturēt siltu atmosfēru interjeros, vienlaikus garantējot, ka alumīnijs ārpusē nodrošinās logiem labāko aizsardzību pret atmosfēras faktoru ietekmi un tādējādi arī to ilgizturību.

Koksne un alumīnijs 78 mm

Koksne un alumīnijs 78 mm

Tas ir uz klasiskās sistēmas IV Plus bāzes izveidots profils, kurā izmantota konstrukcija no līmētas 3 slāņu koksnes. Šajā gadījumā koka versija ar alumīnija uzliku ir pieejama versijā ar 78 mm biezu profilu. Arī šajā gadījumā iespējams uzstādīt 3 stiklu paketi, kas nodrošina lielisku siltuma un skaņas izolāciju.

Koksne un alumīnijs 68 mm

Koksne un alumīnijs 68 mm

Tātad, tāpat kā 68 mm koka sistēmas gadījumā, tā arī šajā gadījumā ir optimālākā izvēle cilvēkiem, kas visaugstāk novērtē materiāla dabiskumu. Galvenā atšķirība ir alumīnija uzlika, kas ir kārtīga logu aizsardzība – gandrīz kā koksnes miza. Mēs logus izgatavojam no rūpīgi atlasītas priedes, sarkankoka (Meranti) vai ozola koksnes, kas salīmēta slāņos. Mēs tos tehnoloģiski apstrādājam, saskaņā ar stingriem Eiropas standartiem, kas garantē nenoliedzamas kvalitātes produktu.