PVC logi

Mūsdienu PVC logi ir piemēroti lietošanai gandrīz jebkura veida ēkās.

Tos bez problēmām var izmantot vēsturiskajos objektos, gan arī vienģimenes mājās, avangarda biroju ēkās vai pilsētas daudzstāvu namos. Stilizētie profili un dekoratīvās līstes nodrošina iespēju panākt pilnīgu logu stilistisko integritāti ar ēkas fasādi un tās interjeriem.

Profilu konstrukcijas atšķirības lielā mērā ietekmē gatavo logu tehniskās īpašības. Zīmola DOVGIL PVC logi izceļas ne tikai ar estētisko izskatu, bet arī ar lieliskām siltumizolācijas īpašībām.

Gealan 8000

Gealan 8000

Profilu sistēma S 8000 IQ ir jauns, 74 mm dziļš produkts, kas atbilst visām prasībām, kādas tiek izvirzītas mūsdienu logu tehnikai. Ir izcila siltumizolācijas spēja, pateicoties 6 kameru konstrukcijai, un piemīt ļoti labas siltumizolācijas īpašības.

GEALAN 8000+

GEALAN 8000+

Sistēma S 8000 IQ plus tas ir unikāls, 83 mm plats produkts. Pateicoties 6 kameru konstrukcijai, piemīt ļoti labas siltumizolācijas īpašības (Uw = 1,3 W/m2K ar standarta tērauda stiprinājumu) un pasargā no trokšņa. Tas ļauj samazināt apkures izmaksas.

GEALAN 8000 реставрация

GEALAN 8000 restaurācija

GEALAN piedāvā sistēmu, ko izmanto vēsturiskajās ēkās, nedemontējot koka kārbas. Līdz ar to montāžas laikā netiek bojātas ēkas fasādes. Profilu 6 kameru sistēmas izmantošana ļauj izmantot trīskāršu stikla paketi, kas nodrošina ļoti labas siltumizolācijas īpašības un efektīvu trokšņa aizsardzības sistēmu.

GEALAN 9000

GEALAN 9000

Rūpīgi projektētās konstrukcijas detaļas Kombisystem S 9000 ļāva sasniegt izcilu siltumizolācijas koeficientu līmenī, kas ir Uw = 0,96 W/m2K. Rāmja un vērtnes sešu kameru konstrukcija garantē augstu siltumizolāciju un akustisko izolāciju.