Papildu produkti un logu piederumi

dodatki i akcesoria okienne stollar

Mūsdienīgi logi ir ne tikai pareizi siltuma parametri, bet arī viens no interjera dizaina elementiem.

Interjeru apdare ir arī attiecīga logu izvēle, pateicoties mūsdienu tehnoloģijai, neaprobežojoties tikai līdz augstai izpildes kvalitātei, bet ļauj arī izvēlēties krāsu un formu katrai telpai, padarot to klimatisku un elegantu.

Logu rāmja krāsa un forma ietekmē telpas optiku un tās apgaismojumu.

Attiecīgi labiekārtota telpa ir arī pareiza logu pielāgošana, kas vienlaikus akcentēs izvēlēto stilu un parādīs to, kas šai stilā ir visskaistākais.

Stikli

Īsts atrašanās komforts telpā saistīts arī ar labu pašsajūtu un veselīgu atpūtu. Mūsdienu logu tehnoloģija ļauj iegūt siltumizolāciju un aizsardzību pret troksni ne tikai, pateicoties kārtīgam profilam, bet arī attiecīgai stikla paketei. Vizuālās īpašības uzsvērs tostarp ornamenti ar daudzveidīgiem rakstiem.

Vairāk

Rokturi un margas

Atbilstošs rokturu un margu dizains ir eleganta logu apdare, kurai vajadzētu atšķirties arī ar katras mazākās detaļas kvalitāti. To kārtīga apdare ļauj patīkami tos lietot ilgu laiku.

Vairāk

Šproses

Šproses ir dekoratīvi loga elementi, kas akcentē tā raksturu un estētiskās vērtības. Dekorāciju daudzveidība un plašā šprosu biezumu izvēle ļauj tās pielāgot individuālajām vēlmēm. Tās lieliski iederas gan mūsdienu būvniecībā, gan arī tradicionālajā.

Vairāk

Palodzes

Mūsdienīgas palodzes ir tādas, kas atbilstoši saderēs ar logu un akcentēs tā skaistumu. Turklāt kopumā eleganti jāsader ar citiem interjera elementiem.

Vairāk

Termo notekne

Koka logos termo noteknes ļauj pasargāt ārējo koka virsmu no atmosfēras faktoriem. Darbojas kā koka miza, veidojot loga aizsargkārtu.

Vairāk