PVC Durvis

Sistēma HST

GEALAN izprojektēja jaunu bīdāmo durvju sistēmu HST (uz sistēmas S 8000 Q tehniskās bāzes) ar 170 mm dziļu izbūvi. Šai gadījumā izmantotas zināšanas par progresīvu un tehniski produktīvu veidņu projektēšanu no augstas stiprības plastmasas. Papildu priekšnosacījums bija siltumizolācijas pilnveidošana, vienlaikus optimizējot tirgus atmaksāšanos un funkcionalitāti.

Raksturotās sistēmas izmantošana ļauj iegūt izcilas siltumizolācijas īpašības Uw = 1,4 W/m2K. Labāku vērtnes stabilitāti nodrošina speciāli ieprojektētas sieniņas apkaluma rievas zonā, īpaši noder visām smagākajām stikla paketēm. HST bīdāmās durvis tiek izmantotas visur tur, kur īpaša uzmanība tiek pievērsta plašai būvniecībai bez jebkādām barjerām. Lielās stiklu virsmas nodrošina pastāvīgu gaisa pieplūdi telpā, un turklāt stikls tiek savienots tieši ar grīdu, līdz ar to slieksnis ir gandrīz neredzams.

stollar-fotkaSistēma PSK

Pārbīdāmo durvju sistēma PSK uzbūvēta, pamatojoties uz pārbaudīto logu sistēmu Gealan S 8000 IQ. Tas ir tradicionāls risinājums iziešanai uz terases vai dārzā. Pārbīdāmās sistēmas ļauj izmantot lielu stiklojuma virsmu, nodrošinot ļoti daudz gaismas. Vispirms jau tās ir izcila un visbiežākā alternatīva tradicionālajiem divvērtņu balkoniem, attiecībā pret kuriem aila neaizņem gaismas virsmu, kas rada lielāka ailas platuma efektu.

 

 

Pārbīdāmo PVC durvju sistēma

Pārbīdāmo PVC durvju sistēma uzbūvēta, pamatojoties uz pārbaudīto logu sistēmu Gealan S 8000 IQ. Tas ir tradicionāls risinājums iziešanai uz terases vai dārzā.

Pārbīdāmās sistēmas ļauj izmantot lielu stiklojuma virsmu, nodrošinot ļoti daudz gaismas. Vispirms jau tās ir izcila un visbiežākā alternatīva tradicionālajiem divvērtņu balkoniem, attiecībā pret kuriem aila neaizņem gaismas virsmu, kas rada lielāka ailas platuma efektu.

Durvju profils

Durvju profils GEALAN izveidots, pamatojoties uz atzīto logu sistēmu GEALAN 8000.

Šķērstiltiņi novietoti tā, lai iegūtu pēc iespējas labākas īpašības. Pateicoties to pareizam izvietojumam 74 mm dziļā profilā, iespējams uzstādīt tēraudu ar pat par 30% lielāku izturību. Paši stiprinājumi, ja frēzēšanu veic iepriekš, ļauj ātri uzstādīt slēdzeni. Speciālie sliekšņu savienotāji ļauj savienot rāmi, ieejas durvis un slieksni slēgtā formā.

Papildu cietībai ārdurvju vērtnes tika aprīkotas ar attiecīgiem stūru savienotājiem. Pats profils ļauj uzstādīt visas tirdzniecībā pieejamās apkalumu un noslēdzošo elementu virsmas.